fbpx

Equip Utmar

Equip directiu

Francesc Carles Utrilla Cabello

Francesc Carles Utrilla Cabello

Director

Francesc Carles Utrilla Cabello

Director

David Utrilla Cabello

David Utrilla Cabello

Adjunt a Direcció

David Utrilla Cabello

Adjunt a Direcció

Genaro Romero Sánchez

Genaro Romero Sánchez

Sotsdirector

Genaro Romero Sánchez

Sotsdirector

Mª Carmen Sanromà Vicente

Mª Carmen Sanromà Vicente

Cap d'estudis Secundària

Mª Carmen Sanromà Vicente

Cap d'estudis Secundària

Anna Maria Pérez Polo

Anna Maria Pérez Polo

Cap d'estudis Infantil i Primària centre Molí

Anna Maria Pérez Polo

Cap d'estudis Infantil i Primària centre Molí

Raquel van Brakel Ventura

Raquel van Brakel Ventura

Cap d'estudis Infantil i Primària centre Mina

Raquel van Brakel Ventura

Cap d'estudis Infantil i Primària centre Mina

Josep Julià i Pérez

Josep Julià i Pérez

Rble. d'atenció educativa

Josep Julià i Pérez

Rble. d'atenció educativa

Verónica Merodio García

Verónica Merodio García

Cap d'administració i serveis

Verónica Merodio García

Cap d'administració i serveis

Equip

Montserrat Agudo Jiménez

Montserrat Agudo Jiménez

Primària

Montserrat Agudo Jiménez

Primària

Claudia Agustín Pitarch

Claudia Agustín Pitarch

Extraescolars

Claudia Agustín Pitarch

Extraescolars

Azucena Álvarez González

Azucena Álvarez González

Primària

Azucena Álvarez González

Primària

Juan Aranda Castaño

Juan Aranda Castaño

Secundària

Juan Aranda Castaño

Secundària

Isabel Aranda Castaño

Isabel Aranda Castaño

Primària

Isabel Aranda Castaño

Primària

Yolima Barreiro Ayovi

Yolima Barreiro Ayovi

Serveis

Yolima Barreiro Ayovi

Serveis

Andrea Caballero Viudez

Andrea Caballero Viudez

Llar d'Infants

Andrea Caballero Viudez

Llar d'Infants

Elias Cabello Benavente

Elias Cabello Benavente

Administració

Elias Cabello Benavente

Administració

Vicenta Cabello Serrano

Vicenta Cabello Serrano

Primària

Vicenta Cabello Serrano

Primària

Noemí Capilla Díaz

Noemí Capilla Díaz

Infantil

Noemí Capilla Díaz

Infantil

Nuria Castañeda López

Nuria Castañeda López

Primària

Nuria Castañeda López

Primària

Montserrat Isabel Chanez Lucenilla

Montserrat Isabel Chanez Lucenilla

Menjador

Montserrat Isabel Chanez Lucenilla

Menjador

Ariadna Chillida Espinosa

Ariadna Chillida Espinosa

Menjador

Ariadna Chillida Espinosa

Menjador

Pablo Cuevas Garrido

Pablo Cuevas Garrido

Primària

Pablo Cuevas Garrido

Primària

Alejandra De Frutos Lara

Alejandra De Frutos Lara

Extraescolars

Alejandra De Frutos Lara

Extraescolars

Rubén de Jesús Imbernón

Rubén de Jesús Imbernón

Secundària

Rubén de Jesús Imbernón

Secundària

Iñaki Delgado Aparicio

Iñaki Delgado Aparicio

Primària

Iñaki Delgado Aparicio

Primària

Marta Delgado López

Marta Delgado López

Infantil

Marta Delgado López

Infantil

Milagros Espada Reyes

Milagros Espada Reyes

Coordinadora Serveis / Menjador

Milagros Espada Reyes

Coordinadora Serveis / Menjador

Aniana Estruch Manjón

Aniana Estruch Manjón

Secundària

Aniana Estruch Manjón

Secundària

Júlia Fernández Blanco

Júlia Fernández Blanco

Primària

Júlia Fernández Blanco

Primària

Aitor Fernández García

Aitor Fernández García

Secundària

Aitor Fernández García

Secundària

Sara Fernández García

Sara Fernández García

Coordinadora Llar d'Infants

Sara Fernández García

Coordinadora Llar d'Infants

Cristina Fernández Núñez

Cristina Fernández Núñez

Llar d'infants

Cristina Fernández Núñez

Llar d'infants

Ruth Ferreres Urquizu

Ruth Ferreres Urquizu

Llar d'Infants

Ruth Ferreres Urquizu

Llar d'Infants

Inmaculada Flores López

Inmaculada Flores López

Infantil

Inmaculada Flores López

Infantil

Sara García Pérez

Sara García Pérez

Menjador / Extraescolars

Sara García Pérez

Menjador / Extraescolars

Cristina García Ruiz

Cristina García Ruiz

Secundària

Cristina García Ruiz

Secundària

Diana Godoy Chalar

Diana Godoy Chalar

Diana Godoy Chalar

Maricarmen Gómez Adame

Maricarmen Gómez Adame

Secretaria

Maricarmen Gómez Adame

Secretaria

Cristian Gordillo Vega

Cristian Gordillo Vega

Menjador

Cristian Gordillo Vega

Menjador

Alex Hernández Hita

Alex Hernández Hita

Extraescolars

Alex Hernández Hita

Extraescolars

Jordi Hernández Hita

Jordi Hernández Hita

Primària

Jordi Hernández Hita

Primària

Rosa Herrero Justo

Rosa Herrero Justo

Primària

Rosa Herrero Justo

Primària

Gema Hidalgo Carrasco

Gema Hidalgo Carrasco

Infantil

Gema Hidalgo Carrasco

Infantil

Lourdes Indalecio Mata

Lourdes Indalecio Mata

Llar d'Infants

Lourdes Indalecio Mata

Llar d'Infants

Mireia Jiménez Barranquero

Mireia Jiménez Barranquero

Infantil

Mireia Jiménez Barranquero

Infantil

María Patrocinio Jiménez Muñoz

María Patrocinio Jiménez Muñoz

Menjador

María Patrocinio Jiménez Muñoz

Menjador

Socorro Jiménez Muñoz

Socorro Jiménez Muñoz

Serveis

Socorro Jiménez Muñoz

Serveis

Sara Lladó García

Sara Lladó García

Primària

Sara Lladó García

Primària

Sandro Luna Ibarra

Sandro Luna Ibarra

Secundària

Sandro Luna Ibarra

Secundària

Esther Mansilla Martínez

Esther Mansilla Martínez

Primària

Esther Mansilla Martínez

Primària

Lorena Martín Espada

Lorena Martín Espada

Integradora Social (TIS)

Lorena Martín Espada

Integradora Social (TIS)

Alicio Martín Rivas

Alicio Martín Rivas

Primària

Alicio Martín Rivas

Primària

Susana Martínez Muñoz

Susana Martínez Muñoz

Llar d'Infants

Susana Martínez Muñoz

Llar d'Infants

Carla Molero Pérez

Carla Molero Pérez

Infantil

Carla Molero Pérez

Infantil

Carla Molina Fernández

Carla Molina Fernández

Menjador

Carla Molina Fernández

Menjador

Montserrat Morales García

Montserrat Morales García

Administració

Montserrat Morales García

Administració

Elisa Moreno Milán

Elisa Moreno Milán

Serveis

Elisa Moreno Milán

Serveis

Alberto Mula Navarro

Alberto Mula Navarro

Llar d'Infants

Alberto Mula Navarro

Llar d'Infants

Francisco Javier Ochoa Toledo

Francisco Javier Ochoa Toledo

Primària

Francisco Javier Ochoa Toledo

Primària

Mónica Palomino

Mónica Palomino

Infantil

Mónica Palomino

Infantil

Montse Peco Haro

Montse Peco Haro

Secundària / Administració

Montse Peco Haro

Secundària / Administració

Yolanda Perales Padilla

Yolanda Perales Padilla

Primària

Yolanda Perales Padilla

Primària

Juan Pérez Borrero

Juan Pérez Borrero

Primària / Secundària

Juan Pérez Borrero

Primària / Secundària

Vanessa Pérez Ferreres

Vanessa Pérez Ferreres

Llar d'Infants

Vanessa Pérez Ferreres

Llar d'Infants

Silvia Pérez Naches

Silvia Pérez Naches

Secundària

Silvia Pérez Naches

Secundària

Mª José Pérez Navarro

Mª José Pérez Navarro

Infantil

Mª José Pérez Navarro

Infantil

Silvia Pitarch Sánchez

Silvia Pitarch Sánchez

Secundària

Silvia Pitarch Sánchez

Secundària

Fátima Quero Carrasco

Fátima Quero Carrasco

Primària

Fátima Quero Carrasco

Primària

Patricia Quero Carrasco

Patricia Quero Carrasco

Primària

Patricia Quero Carrasco

Primària

Miquel Ríos Marín

Miquel Ríos Marín

Secundària

Miquel Ríos Marín

Secundària

Alexis Rodríguez Busquets

Alexis Rodríguez Busquets

Secundària

Alexis Rodríguez Busquets

Secundària

Gerardo Rodríguez Ferreiro Sistemes

Gerardo Rodríguez Ferreiro Sistemes

Gerardo Rodríguez Ferreiro Sistemes

Marta Sánchez Adán

Marta Sánchez Adán

Primària

Marta Sánchez Adán

Primària

Laura Sánchez Colchero

Laura Sánchez Colchero

Llar d'Infants

Laura Sánchez Colchero

Llar d'Infants

Isabel Sánchez Pinel

Isabel Sánchez Pinel

Primària

Isabel Sánchez Pinel

Primària

Maria de la Sierra Sánchez Ramírez

Maria de la Sierra Sánchez Ramírez

Serveis

Maria de la Sierra Sánchez Ramírez

Serveis

Noemí Santiago Alba

Noemí Santiago Alba

Primària

Noemí Santiago Alba

Primària

Mª Carmen Sedano Castaño

Mª Carmen Sedano Castaño

Serveis

Mª Carmen Sedano Castaño

Serveis

Montserrat Sorribas Tello

Montserrat Sorribas Tello

Secundària

Montserrat Sorribas Tello

Secundària

Marta Soto Tamayo

Marta Soto Tamayo

Menjador

Marta Soto Tamayo

Menjador

Federico Sotos García

Federico Sotos García

Secundària

Federico Sotos García

Secundària

Alba Subirada Moya

Alba Subirada Moya

Infantil

Alba Subirada Moya

Infantil

Montserrat Torres González

Montserrat Torres González

Infantil

Montserrat Torres González

Infantil

Sandra Torres Padilla

Sandra Torres Padilla

Llar d'Infants

Sandra Torres Padilla

Llar d'Infants

Javier Urbano Hermoso

Javier Urbano Hermoso

Secundària

Javier Urbano Hermoso

Secundària

Carla Vallcorba Gutiérrez

Carla Vallcorba Gutiérrez

Primària

Carla Vallcorba Gutiérrez

Primària

Andrea Villar Colchero

Andrea Villar Colchero

Màrqueting i comunicació

Andrea Villar Colchero

Màrqueting i comunicació

Ana Belén Viver Rodríguez

Ana Belén Viver Rodríguez

Infantil

Ana Belén Viver Rodríguez

Infantil

Marc Viver Rodríguez

Marc Viver Rodríguez

Menjador

Marc Viver Rodríguez

Menjador

Laura Vizuete García Ibáñez

Laura Vizuete García Ibáñez

Primària

Laura Vizuete García Ibáñez

Primària

Per a més informació contacta amb nosaltres