Equip Utmar

Equip directiu

Francesc Carles Utrilla Cabello

Francesc Carles Utrilla Cabello

Director

Francesc Carles Utrilla Cabello

Director

David Utrilla Cabello

David Utrilla Cabello

Adjunt a Direcció

David Utrilla Cabello

Adjunt a Direcció

Genaro Romero Sánchez

Genaro Romero Sánchez

Sotsdirector

Genaro Romero Sánchez

Sotsdirector

Alexis Rodríguez Busquets

Alexis Rodríguez Busquets

Cap d'estudis Secundària

Alexis Rodríguez Busquets

Cap d'estudis Secundària

Verónica Merodio García

Verónica Merodio García

Cap de Serveis

Verónica Merodio García

Cap de Serveis

Josep Julià i Pérez

Josep Julià i Pérez

Cap d'estudis Infantil i Primària centre Mina

Josep Julià i Pérez

Cap d'estudis Infantil i Primària centre Mina

Anna Maria Pérez Polo

Anna Maria Pérez Polo

Cap d'estudis Infantil i Primària centre Molí

Anna Maria Pérez Polo

Cap d'estudis Infantil i Primària centre Molí

Equip docent

Alberto Mula Navarro

Alberto Mula Navarro

Coordinador Llar d'infants

Alberto Mula Navarro

Coordinador Llar d'infants

Ana Belén Viver Rodríguez

Ana Belén Viver Rodríguez

Llar d'infants

Ana Belén Viver Rodríguez

Llar d'infants

Carla Molero Pérez

Carla Molero Pérez

Llar d'infants

Carla Molero Pérez

Llar d'infants

Cristina Fernández Núñez

Cristina Fernández Núñez

Llar d'infants

Cristina Fernández Núñez

Llar d'infants

Lourdes Indalecio Mata

Lourdes Indalecio Mata

Llar d'infants

Lourdes Indalecio Mata

Llar d'infants

Marta Ortiz Jimeno

Marta Ortiz Jimeno

Llar d'infants

Marta Ortiz Jimeno

Llar d'infants

Mónica Palomino Abad

Mónica Palomino Abad

Llar d'infants

Mónica Palomino Abad

Llar d'infants

Raquel Álvarez de Miras

Raquel Álvarez de Miras

Llar d'infants

Raquel Álvarez de Miras

Llar d'infants

Ruth Ferreres Urquizu

Ruth Ferreres Urquizu

Llar d'infants

Ruth Ferreres Urquizu

Llar d'infants

Sandra Torres Padilla

Sandra Torres Padilla

Llar d'infants

Sandra Torres Padilla

Llar d'infants

Sara Fernández García

Sara Fernández García

Llar d'infants

Sara Fernández García

Llar d'infants

Sonia Gómez Gallardo

Sonia Gómez Gallardo

Llar d'infants

Sonia Gómez Gallardo

Llar d'infants

Susana Dolores Martínez Muñoz

Susana Dolores Martínez Muñoz

Llar d'infants

Susana Dolores Martínez Muñoz

Llar d'infants

Vanessa Pérez Ferreres

Vanessa Pérez Ferreres

Llar d'infants

Vanessa Pérez Ferreres

Llar d'infants

Alba Subirada Moya

Alba Subirada Moya

Coordinadora Infantil

Alba Subirada Moya

Coordinadora Infantil

Noemí Capilla Díaz

Noemí Capilla Díaz

Coordinadora Infantil

Noemí Capilla Díaz

Coordinadora Infantil

Esther Mansilla Martínez

Esther Mansilla Martínez

Infantil

Esther Mansilla Martínez

Infantil

Francisco Javier Ochoa Toledo

Francisco Javier Ochoa Toledo

Infantil / Primària

Francisco Javier Ochoa Toledo

Infantil / Primària

Gema Hidalgo Carrasco

Gema Hidalgo Carrasco

Infantil

Gema Hidalgo Carrasco

Infantil

Inmaculada Flores López

Inmaculada Flores López

Infantil

Inmaculada Flores López

Infantil

Mª José Pérez Navarro

Mª José Pérez Navarro

Infantil

Mª José Pérez Navarro

Infantil

Mireia del Carmen Jiménez Barranquero

Mireia del Carmen Jiménez Barranquero

Infantil

Mireia del Carmen Jiménez Barranquero

Infantil

Montserrat Torres González

Montserrat Torres González

Infantil

Montserrat Torres González

Infantil

Patricia Quero Carrasco

Patricia Quero Carrasco

Infantil

Patricia Quero Carrasco

Infantil

Stefy Gallego García

Stefy Gallego García

Infantil

Stefy Gallego García

Infantil

Yolanda Perales Padilla

Yolanda Perales Padilla

Coordinadora llengües estrangeres Infantil i Primària

Yolanda Perales Padilla

Coordinadora llengües estrangeres Infantil i Primària

Carla Vallcorba Gutiérrez

Carla Vallcorba Gutiérrez

Coordinadora Primària

Carla Vallcorba Gutiérrez

Coordinadora Primària

Jordi Hernández Hita

Jordi Hernández Hita

Coordinador Primària

Jordi Hernández Hita

Coordinador Primària

Raquel Van Brakel Ventura

Raquel Van Brakel Ventura

Coordinadora Primària

Raquel Van Brakel Ventura

Coordinadora Primària

Sara Lladó García

Sara Lladó García

Coordinadora Primària

Sara Lladó García

Coordinadora Primària

Alicio Martín Rivas

Alicio Martín Rivas

Primària

Alicio Martín Rivas

Primària

Fátima Quero Carrasco

Fátima Quero Carrasco

Primària / Menjador

Fátima Quero Carrasco

Primària / Menjador

Isabel Sánchez Pinel

Isabel Sánchez Pinel

Primària

Isabel Sánchez Pinel

Primària

Juan Pérez Borrero

Juan Pérez Borrero

Primària / Secundària

Juan Pérez Borrero

Primària / Secundària

Laura Vizuete García Ibáñez

Laura Vizuete García Ibáñez

Primària

Laura Vizuete García Ibáñez

Primària

Mª Azucena Álvarez González

Mª Azucena Álvarez González

Primària

Mª Azucena Álvarez González

Primària

Mª Isabel Aranda Dorado

Mª Isabel Aranda Dorado

Primària

Mª Isabel Aranda Dorado

Primària

Marta Sánchez Adán

Marta Sánchez Adán

Primària

Marta Sánchez Adán

Primària

Montserrat Agudo Jiménez

Montserrat Agudo Jiménez

Primària

Montserrat Agudo Jiménez

Primària

Montserrat Peco Haro

Montserrat Peco Haro

Administració / Primària /Secundària

Montserrat Peco Haro

Administració / Primària /Secundària

Noemí Santiago Alba

Noemí Santiago Alba

Primària

Noemí Santiago Alba

Primària

Nuria Castañeda López

Nuria Castañeda López

Primària

Nuria Castañeda López

Primària

Pablo Cuevas Garrido

Pablo Cuevas Garrido

Primària

Pablo Cuevas Garrido

Primària

Rosa Mª Herrero Justo

Rosa Mª Herrero Justo

Primària

Rosa Mª Herrero Justo

Primària

Vicenta Cabello Serrano

Vicenta Cabello Serrano

Primària

Vicenta Cabello Serrano

Primària

Aniana Estruch Manjón

Aniana Estruch Manjón

Cap Departament Secundària

Aniana Estruch Manjón

Cap Departament Secundària

Mª Carmen Sanromà Vicente

Mª Carmen Sanromà Vicente

Cap Departament Secundària

Mª Carmen Sanromà Vicente

Cap Departament Secundària

Silvia Pérez Naches

Silvia Pérez Naches

Cap Departament Secundària

Silvia Pérez Naches

Cap Departament Secundària

Montserrat Sorribas Tello

Montserrat Sorribas Tello

Secundària / Coordinadora Challenge Classroom

Montserrat Sorribas Tello

Secundària / Coordinadora Challenge Classroom

Carla Durán García

Carla Durán García

Secundària

Carla Durán García

Secundària

Cristina García Ruiz

Cristina García Ruiz

Secundària

Cristina García Ruiz

Secundària

David Serra Hidalgo

David Serra Hidalgo

Secundària

David Serra Hidalgo

Secundària

Federico Sotos García

Federico Sotos García

Secundària

Federico Sotos García

Secundària

Jessica Rizo Fernández

Jessica Rizo Fernández

Secundària

Jessica Rizo Fernández

Secundària

Juan Aranda Castaño

Juan Aranda Castaño

Secundària

Juan Aranda Castaño

Secundària

Rubén de Jesús Imbernón

Rubén de Jesús Imbernón

Secundària

Rubén de Jesús Imbernón

Secundària

Sandro Luna Ibarra

Sandro Luna Ibarra

Secundària

Sandro Luna Ibarra

Secundària

Silvia Pitarch Sánchez

Silvia Pitarch Sánchez

Secundària

Silvia Pitarch Sánchez

Secundària

Extraescolars

Alex Hernández Hita

Alex Hernández Hita

Extraescolars

Alex Hernández Hita

Extraescolars

Andrea Villar Colchero

Andrea Villar Colchero

Extraescolars

Andrea Villar Colchero

Extraescolars

Claudia Agustín Pitarch

Claudia Agustín Pitarch

Extraescolars

Claudia Agustín Pitarch

Extraescolars

Lorena Martín Espada

Lorena Martín Espada

Menjador

Lorena Martín Espada

Menjador

Montserrat Isabel Chanez Lucenilla

Montserrat Isabel Chanez Lucenilla

Menjador

Montserrat Isabel Chanez Lucenilla

Menjador

Xenia Garreta Medina

Xenia Garreta Medina

Menjador

Xenia Garreta Medina

Menjador

Sara García Perez

Sara García Perez

Menjador

Sara García Perez

Menjador

Anna Jiménez Cañadas

Anna Jiménez Cañadas

Menjador

Anna Jiménez Cañadas

Menjador

Marta Soto Tamayo

Marta Soto Tamayo

Menjador

Marta Soto Tamayo

Menjador

María Patrocinio Jiménez Muñoz

María Patrocinio Jiménez Muñoz

Menjador

María Patrocinio Jiménez Muñoz

Menjador

Administració i Serveis

Montserrat Morales García

Montserrat Morales García

Administració

Montserrat Morales García

Administració

Elías Cabello Benavente

Elías Cabello Benavente

Administració

Elías Cabello Benavente

Administració

Gerardo Rodríguez Ferreiro

Gerardo Rodríguez Ferreiro

Sistemes

Gerardo Rodríguez Ferreiro

Sistemes

Laurentina Blanco Reguera

Laurentina Blanco Reguera

Secretaria

Laurentina Blanco Reguera

Secretaria

Milagros Espada Reyes

Milagros Espada Reyes

Menjador / Coordinadora Serveis

Milagros Espada Reyes

Menjador / Coordinadora Serveis

Elisa moreno Millán

Elisa moreno Millán

Serveis

Elisa moreno Millán

Serveis

Yolima Barreiro Ayovi

Yolima Barreiro Ayovi

Serveis

Yolima Barreiro Ayovi

Serveis

Mª Carmen Sedano Castaño

Mª Carmen Sedano Castaño

Serveis

Mª Carmen Sedano Castaño

Serveis

Diana Godoy Chalar

Diana Godoy Chalar

Serveis

Diana Godoy Chalar

Serveis

Maria de la Sierra Sánchez Ramírez

Maria de la Sierra Sánchez Ramírez

Serveis

Maria de la Sierra Sánchez Ramírez

Serveis

Socorro Jiménez Muñoz

Socorro Jiménez Muñoz

Serveis

Socorro Jiménez Muñoz

Serveis

Per a més informació contacta amb nosaltres