Equip Utmar
Equip directiu
Francesc Utrilla
Director
David Utrilla
Adjunt a Direcció
Genaro Romero
Sotsdirector
Carme Sanromà
Cap d'estudis Secundària
Anna Pérez
Cap d'estudis Infantil i Primària centre Molí
Raquel van Brakel
Cap d'estudis Infantil i Primària centre Mina
Josep Julià
Rble. d'atenció educativa
Verónica Merodio
Cap d'administració i serveis
Equip
Montserrat Agudo
Primària
Claudia Agustín
Extraescolars
Azucena Álvarez
Primària
Juan Aranda
Secundària
Isabel Aranda
Primària
Milena Ayobi
Serveis
Yolima Barreiro
Serveis
Cinthia Bazurto
Menjador
Andrea Caballero
Llar d'Infants
Elías Cabello
Administració
Vicenta Cabello
Primària
Laia Cano
Extraescolars
Noemí Capilla
Infantil
Marta Casado
Primària
Nuria Castañeda
Primària
Alba Ciurana
Secundària
Pablo Cuevas
Primària
Rubén de Jesús
Secundària
Iñaki Delgado
Primària
Marta Delgado
Infantil
Milagros Espada
Serveis / Menjador
Aniana Estruch
Secundària
Júlia Fernández
Infantil i Primària
Sara Fernández
Coordinadora Llar d'Infants
Cristina Fernández
Llar d'infants
Roberto Ferreres
Primària
Ruth Ferreres
Llar d'Infants
Inma Flores
Infantil
Sara García
Extraescolars
Cristina García
Secundària
Mª Carmen Gómez
Secretaria
Cristian Gordillo
Menjador i Sistemes
Alex Hernández
Extraescolars
Jordi Hernández
Primària
Rosa Herrero
Primària
Gema Hidalgo
Infantil
Lourdes Indalecio
Llar d'Infants
Mireia Jiménez
Infantil
Patri Jiménez
Menjador
Socorro Jiménez
Serveis
Sandro Luna
Secundària
Sara Lladó
Primària
Adrián López
Secundària
Marta López
Administració
Esther Mansilla
Primària
Adrián Martín
Menjador
Susana Martínez
Llar d'Infants
Carla Molero
Llar d'Infants
Carla Molina
Menjador / Administració
Montserrat Morales
Administració
Alberto Mula
Llar d'Infants
Lucía Muñoz
Llar d'Infants
Xavi Ochoa
Primària
Mónica Palomino
Infantil
Naiara Pastor
Menjador
Montse Peco
Secundària / Administració
Yolanda Perales
Primària
Juan Pérez
Primària / Secundària
Vanessa Pérez
Llar d'Infants
Silvia Pérez
Secundària
Mari Pérez
Primària
Sílvia Pitarch
Secundària
Ruth Puig
Menjador
Fátima Quero
Primària
Patricia Quero
Infantil i Primària
Jose Rivas
Serveis
Alexis Rodríguez
Secundària
Gerardo Rodríguez
Sistemes
Paula Rodríguez
Llar d'Infants
Marta Sánchez
Primària
Laura Sánchez
Infantil
Isabel Sánchez
Primària
Maria de la Sierra Sánchez
Serveis
Noemí Santiago
Primària
Mª Carmen Sedano
Serveis
Sara Serrano
Secundària
Montserrat Sorribas
Secundària
Alba Subirada
Infantil
Montse Torres
Infantil
Sandra Torres
Llar d'Infants
Javier Urbano
Secundària
Carla Vallcorba
Primària
Andrea Villar
Màrqueting i comunicació
Ana Viver
Infantil
Marc Viver
Menjador
Laura Vizuete
Primària